T&M Vasaros vienetų turnyras 2022 + FINALAI ( - )
T&M Klubo tęstinis teniso turnyras su FINALINIU etapu

Moterys 2-5m Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Ieva
Vytaitė
Aistė
Matusevičiūtė
Vaiva
Tylienė
Elzė
Kozlovskytė
Jurga
Anskinaitė
Ieva
Germanavičiūtė
Jurgita
Borisevičiūtė
Inga
Stasiulionyte
Dovilė
Dviliovienė
Moterys 2-5m IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Kristina
Ročkutė
Jurgita
Mackevičienė
Agnė
Vaitkevičiūtė
Kristina
Paulauskė
Kristina
Česnauskienė
Lina
Buinevičiūtė
Palmira
Žukienė
Dovilė
Boguševičienė
Lina
Karlienė
Moterys 2-5m IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Birutė
Kalanovaitė
Živilė
Žukė
Lina
Liutkevičienė
Erika
Lukaševičienė
Eglė
Vanagaitė-Slepkovė
Beata
Janovič
Živilė
Bičiūnaitė
Dalia
Augaitė
Rimgailė
Laužadytė
Moterys 2-5m IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Simona
Pugačiova
Olivija
Bušmič
Milena
Čemerkaitė
Jolanta
Banelytė
Viktorija
Seijas
Giedrė
Bernatavičiūtė
Ieva
Radzevičiūtė
Dalia
Nosevičienė
Irina
Oganian
Moterys 2-5m Vgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Laura
Vanagaitė
Ieva
Sereikytė-Belickienė
Diana
Baltraitienė
Lina
Luksaitė
Vygantė
Rukanskienė
Sigita
Širkienė
Ringailė
Vainauskaitė
Jurgita
Miliauskienė
Julija
Pugačiauskienė
Moterys iki 2m Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Karolina
Karl
Kristina
Astravaitė
Ieva
Galvydytė
Vaida Marija
Gauruolienė
Milda
Tutlytė
Gabrielė
Bernotaitė
Agnė
Reičiūnienė
Lina
Ramansevičiūtė
Sandra
Pavlova
Moterys iki 2m IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Agnė
Žiūkaitė
Inga
Mocekainytė
Arina
Ševcova
Gabrielė
Lubauskaitė
Marina
Bylinkina
Lina
Bliudžiūtė Arlauskienė
Lina
Razgienė
Gintarė
Morkūnaitė
Viktorija
Baltaitė
Moterys iki 2m IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Odeta
Karaliūnaitė
Rezervas 2
Moteru iki 2m III gr
Ieva
Stanynaitė
Monika
Vasiliauskaitė
Dina
Rubanik
Gabrielė
Kalvelytė
Agnė
Adomaitytė
Indrė
Svidienė
Austė
Lideikytė
Moterys iki 2m IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Rezervas
Moteru iki 2m IVgr
Laima
Čijunskaitė
Ieva
Stalmokienė
Monika
Draginienė
Laura
Danilovienė
Živilė
Šneiderienė
Vaida
Klimaitė
Dalia
Augustinaitė
Jekaterina
Svirina
Vyrai 5+m Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Dainius
Oželis
Justinas
Salagubovas
Marijus
Šamšonas
Marius
Garuckas
Tomas
Domeika
Ignas
Stanislovaitis
Gabrielius
Sasnauskas
Lauras
Lukošius
Justinas
Vaitoška
Valentin
Boisramé
Vyrai 5+m IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Tomas
Ališauskas
Antanas
Laurinavičius
Šarūnas
Turlinskas
Gediminas
Kriauza
Aidas
Danilovas
Vilius
Lukaševičius
Jorūnas
Navickas
Saulius
Gumbrevičius
Andrejus
Rubininas
Aurimas
Steponavicius
Vyrai 5+m IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Marekas
Maliuk
Audrūnas
Slepkovas
Andrej
Mardusevič
Mindaugas
Deksnys
Domas
Urbonavičius
Petras
Kašinskas
Romas
Jokubauskas
Maksimas
Barochas
Tomas
Peleckas
Lukas
Brazauskas
Vyrai 5+m IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Vygandas
Pigaga
Daumantas
Matulis
Andrius
Bialobžeskis
Vygintas
Domarkas
Vytautas
Šneideris
Karolis
Slikas
Paulius
Kazokaitis
Agnius
Dagys
Darjuš
Jančis
Gvidas
Motiejauskas
Vyrai 5+m Vgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Giedrius
Židonis
Algimantas
Laurinavičius
Vladimir
Kozlovskij
Tomas
Kvaraciejus
Sigitas
Gruzdzevičius
Feliksas
Milūtis
Kęstutis
Česevičius
Tomas
Dacys
Kęstutis
Abarius
Arūnas
Kaminskas
Vyrai 3-5 m. Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Paulius
Šeikus
Rokas
Ribinskas
Jonas
Daukantas
Arminas
Petraitis
Justinas
Jokubauskas
Donatas
Dargis
Mantas
Kirvelis
Martynas
Kojelis
Arnas
Liseckas
Vyrai 3-5 m. IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Andrius
Nikanorovas
Darius
Aukštikalnis
Denisas
Polonskis
Leonardas
Oleškevičius
Aurimas
Skuodas
Edgaras
Simonaitis
Donatas
Talutis
Vaidas
Mickus
Algirdas
Mameniškis
Vyrai 3-5 m. IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Tauras
Endriukaitis
Sergey
Vantsov
Eimantas
Belickas
Milda
Gumbrevičienė
Vytautas
Binkauskas
Rapolas
Sausaitis
Simonas
Kareckas
Andrius
Mickus
Romualdas
Gogelis
Vyrai iki 3m. Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Julius
Žvinys
Donatas
Stundys
Irmantas
Matulis
Tadas
Krivickas
Mindaugas
Boguševičius
Artūras
Barkus
Darius
Undzėnas
Eimantas
Rutkauskas
Giedrius
Leskauskas
Gytis
Barkus
Vyrai iki 3m. IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Marijus
Kasteckas
Gintautas
Bulota
Donatas
Mačinskas
Tomas
Šimkus
Alius
Karablikovas
Ernest
Novicki
Zbignev
Monkevič
Andrius
Raudonikis
Kornelijus
Gasiūnas
Paulius
Sungaila
Vyrai iki 3m. IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Vygandas
Srebalius
Gabrielius
Janušonis
Edvinas
Gustys
Mindaugas
Sakalauskas
Edvinas
Žukauskas
Edvard
Račevskij
Darius
Barauskas
Mantas
Jakubonis
Artūras
Bagdonavičius
Viktoras
Mickus
Vyrai iki 3m. IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Kęstutis
Vitkauskas
Konstantin
Zinič
Gintaras
Šakalys
Sigitas
Kasteckas
Vaidotas
Mončiunskas
Andrius
Eitutis
Rokas
Rožėnas
Saulius
Klikūnas
Ričardas
Svidenis
Lukas
Petkevičius
 

T&M Vasaros vienetų turnyras 2022 + FINALAI (Sužaista: 175/837 21%)

I ETAPAS (2022-05-23 - 2022-09-01)

 

 

 
Artūras BagdonavičiusDarius BarauskasBZ:063061192022-07-06Vyrai iki 3m. IIIgr
Gintaras ŠakalysAndrius EitutisBZ:061612022-07-06Vyrai iki 3m. IVgr
Jorūnas NavickasSaulius GumbrevičiusBZ:060632022-07-06Vyrai 5+m IIgr
Dina RubanikGabrielė KalvelytėBZ:060612022-07-06Moterys iki 2m IIIgr
Kristina PaulauskėDovilė BoguševičienėBZ:063671042022-07-05Moterys 2-5m IIgr
Lina RamansevičiūtėGabrielė BernotaitėBZ:061642022-07-05Moterys iki 2m Igr
Odeta KaraliūnaitėDina RubanikBZ:04651622022-07-05Moterys iki 2m IIIgr
Dina RubanikMonika VasiliauskaitėBZ:060622022-07-04Moterys iki 2m IIIgr
Romas JokubauskasAudrūnas SlepkovasBZ:061612022-07-04Vyrai 5+m IIIgr
Irina OganianIeva RadzevičiūtėBZ:063612022-07-04Moterys 2-5m IVgr
Jonas DaukantasPaulius ŠeikusBZ:062642022-07-04Vyrai 3-5 m. Igr
Ringailė VainauskaitėIeva Sereikytė-BelickienėBZ:063571072022-07-04Moterys 2-5m Vgr
Lina LiutkevičienėEglė Vanagaitė-SlepkovėBZ:036631072022-07-03Moterys 2-5m IIIgr
Palmira ŽukienėDovilė BoguševičienėBZ:064632022-07-03Moterys 2-5m IIgr
Lina Bliudžiūtė Arlauskienė Marina BylinkinaBZ:061632022-07-03Moterys iki 2m IIgr
Palmira ŽukienėKristina ČesnauskienėBZ:0632022-07-02Moterys 2-5m IIgr
Jurga AnskinaitėDovilė DviliovienėBZ:060622022-07-02Moterys 2-5m Igr
Rokas RožėnasAndrius EitutisBZ:075642022-07-02Vyrai iki 3m. IVgr
Vilius LukaševičiusAidas DanilovasBZ:062642022-07-01Vyrai 5+m IIgr
Kornelijus GasiūnasAlius KarablikovasBZ:036619112022-07-01Vyrai iki 3m. IIgr
Moterys 2-5m Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Ieva
Vytaitė
Aistė
Matusevičiūtė
Vaiva
Tylienė
Elzė
Kozlovskytė
Jurga
Anskinaitė
Ieva
Germanavičiūtė
Jurgita
Borisevičiūtė
Inga
Stasiulionyte
Dovilė
Dviliovienė
Ieva
Vytaitė (390)
0
Aistė
Matusevičiūtė (410)
0
Vaiva
Tylienė (549)
5
Elzė
Kozlovskytė (551)
2
Jurga
Anskinaitė (778)
5
Ieva
Germanavičiūtė (780)
3
Jurgita
Borisevičiūtė (905)
2
Inga
Stasiulionyte (908)
6
Dovilė
Dviliovienė (911)
1
Moterys 2-5m IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Kristina
Ročkutė
Jurgita
Mackevičienė
Agnė
Vaitkevičiūtė
Kristina
Paulauskė
Kristina
Česnauskienė
Lina
Buinevičiūtė
Palmira
Žukienė
Dovilė
Boguševičienė
Lina
Karlienė
Kristina
Ročkutė (209)
1
Jurgita
Mackevičienė (403)
0
Agnė
Vaitkevičiūtė (647)
8
Kristina
Paulauskė (650)
2
Kristina
Česnauskienė (669)
4
Lina
Buinevičiūtė (781)
1
Palmira
Žukienė (783)
6
Dovilė
Boguševičienė (784)
5
Lina
Karlienė (890)
3
Moterys 2-5m IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Birutė
Kalanovaitė
Živilė
Žukė
Lina
Liutkevičienė
Erika
Lukaševičienė
Eglė
Vanagaitė-Slepkovė
Beata
Janovič
Živilė
Bičiūnaitė
Dalia
Augaitė
Rimgailė
Laužadytė
Birutė
Kalanovaitė (210)
0
Živilė
Žukė (550)
1
Lina
Liutkevičienė (552)
4
Erika
Lukaševičienė (585)
3
Eglė
Vanagaitė-Slepkovė (653)
1
Beata
Janovič (907)
0
Živilė
Bičiūnaitė (909)
0
Dalia
Augaitė (910)
0
Rimgailė
Laužadytė (913)
0
Moterys 2-5m IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Simona
Pugačiova
Olivija
Bušmič
Milena
Čemerkaitė
Jolanta
Banelytė
Viktorija
Seijas
Giedrė
Bernatavičiūtė
Ieva
Radzevičiūtė
Dalia
Nosevičienė
Irina
Oganian
Simona
Pugačiova (391)
0
Olivija
Bušmič (405)
0
Milena
Čemerkaitė (563)
1
Jolanta
Banelytė (571)
0
Viktorija
Seijas (673)
1
Giedrė
Bernatavičiūtė (788)
0
Ieva
Radzevičiūtė (790)
1
Dalia
Nosevičienė (797)
0
Irina
Oganian (965)
6
Moterys 2-5m Vgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Laura
Vanagaitė
Ieva
Sereikytė-Belickienė
Diana
Baltraitienė
Lina
Luksaitė
Vygantė
Rukanskienė
Sigita
Širkienė
Ringailė
Vainauskaitė
Jurgita
Miliauskienė
Julija
Pugačiauskienė
Laura
Vanagaitė (182)
2
Ieva
Sereikytė-Belickienė (404)
4
Diana
Baltraitienė (644)
3
Lina
Luksaitė (649)
2
Vygantė
Rukanskienė (674)
5
Sigita
Širkienė (906)
2
Ringailė
Vainauskaitė (912)
4
Jurgita
Miliauskienė (914)
1
Julija
Pugačiauskienė (967)
4
Moterys iki 2m Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Karolina
Karl
Kristina
Astravaitė
Ieva
Galvydytė
Vaida Marija
Gauruolienė
Milda
Tutlytė
Gabrielė
Bernotaitė
Agnė
Reičiūnienė
Lina
Ramansevičiūtė
Sandra
Pavlova
Karolina
Karl (557)
0
Kristina
Astravaitė (801)
2
Ieva
Galvydytė (868)
2
Vaida Marija
Gauruolienė (915)
0
Milda
Tutlytė (920)
2
Gabrielė
Bernotaitė (921)
1
Agnė
Reičiūnienė (923)
3
Lina
Ramansevičiūtė (926)
7
Sandra
Pavlova (966)
1
Moterys iki 2m IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Agnė
Žiūkaitė
Inga
Mocekainytė
Arina
Ševcova
Gabrielė
Lubauskaitė
Marina
Bylinkina
Lina
Bliudžiūtė Arlauskienė
Lina
Razgienė
Gintarė
Morkūnaitė
Viktorija
Baltaitė
Agnė
Žiūkaitė (458)
7
Inga
Mocekainytė (559)
0
Arina
Ševcova (665)
0
Gabrielė
Lubauskaitė (789)
0
Marina
Bylinkina (880)
2
Lina
Bliudžiūtė Arlauskienė (881)
10
Lina
Razgienė (917)
6
Gintarė
Morkūnaitė (924)
2
Viktorija
Baltaitė (962)
3
Moterys iki 2m IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Odeta
Karaliūnaitė
Rezervas 2
Moteru iki 2m III gr
Ieva
Stanynaitė
Monika
Vasiliauskaitė
Dina
Rubanik
Gabrielė
Kalvelytė
Agnė
Adomaitytė
Indrė
Svidienė
Austė
Lideikytė
Odeta
Karaliūnaitė (652)
10
Rezervas 2
Moteru iki 2m III gr (672)
1
Ieva
Stanynaitė (787)
2
Monika
Vasiliauskaitė (874)
2
Dina
Rubanik (887)
5
Gabrielė
Kalvelytė (888)
1
Agnė
Adomaitytė (916)
2
Indrė
Svidienė (919)
1
Austė
Lideikytė (922)
0
Moterys iki 2m IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Rezervas
Moteru iki 2m IVgr
Laima
Čijunskaitė
Ieva
Stalmokienė
Monika
Draginienė
Laura
Danilovienė
Živilė
Šneiderienė
Vaida
Klimaitė
Dalia
Augustinaitė
Jekaterina
Svirina
Rezervas
Moteru iki 2m IVgr (260)
0
Laima
Čijunskaitė (572)
2
Ieva
Stalmokienė (791)
2
Monika
Draginienė (803)
2
Laura
Danilovienė (865)
0
Živilė
Šneiderienė (877)
2
Vaida
Klimaitė (918)
1
Dalia
Augustinaitė (925)
2
Jekaterina
Svirina (927)
1
Vyrai 5+m Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Dainius
Oželis
Justinas
Salagubovas
Marijus
Šamšonas
Marius
Garuckas
Tomas
Domeika
Ignas
Stanislovaitis
Gabrielius
Sasnauskas
Lauras
Lukošius
Justinas
Vaitoška
Valentin
Boisramé
Dainius
Oželis (466)
0
Justinas
Salagubovas (498)
7
Marijus
Šamšonas (521)
3
Marius
Garuckas (539)
6
Tomas
Domeika (624)
0
Ignas
Stanislovaitis (626)
5
Gabrielius
Sasnauskas (654)
5
Lauras
Lukošius (814)
4
Justinas
Vaitoška (932)
6
Valentin
Boisramé (935)
6
Vyrai 5+m IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Tomas
Ališauskas
Antanas
Laurinavičius
Šarūnas
Turlinskas
Gediminas
Kriauza
Aidas
Danilovas
Vilius
Lukaševičius
Jorūnas
Navickas
Saulius
Gumbrevičius
Andrejus
Rubininas
Aurimas
Steponavicius
Tomas
Ališauskas (52)
4
Antanas
Laurinavičius (55)
0
Šarūnas
Turlinskas (437)
0
Gediminas
Kriauza (447)
3
Aidas
Danilovas (463)
2
Vilius
Lukaševičius (530)
2
Jorūnas
Navickas (657)
4
Saulius
Gumbrevičius (667)
1
Andrejus
Rubininas (937)
3
Aurimas
Steponavicius (938)
2
Vyrai 5+m IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Marekas
Maliuk
Audrūnas
Slepkovas
Andrej
Mardusevič
Mindaugas
Deksnys
Domas
Urbonavičius
Petras
Kašinskas
Romas
Jokubauskas
Maksimas
Barochas
Tomas
Peleckas
Lukas
Brazauskas
Marekas
Maliuk (17)
4
Audrūnas
Slepkovas (65)
3
Andrej
Mardusevič (66)
6
Mindaugas
Deksnys (127)
2
Domas
Urbonavičius (131)
0
Petras
Kašinskas (214)
2
Romas
Jokubauskas (414)
8
Maksimas
Barochas (811)
5
Tomas
Peleckas (812)
1
Lukas
Brazauskas (969)
2
Vyrai 5+m IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Vygandas
Pigaga
Daumantas
Matulis
Andrius
Bialobžeskis
Vygintas
Domarkas
Vytautas
Šneideris
Karolis
Slikas
Paulius
Kazokaitis
Agnius
Dagys
Darjuš
Jančis
Gvidas
Motiejauskas
Vygandas
Pigaga (30)
0
Daumantas
Matulis (71)
0
Andrius
Bialobžeskis (72)
0
Vygintas
Domarkas (96)
0
Vytautas
Šneideris (149)
1
Karolis
Slikas (502)
2
Paulius
Kazokaitis (636)
0
Agnius
Dagys (818)
0
Darjuš
Jančis (934)
0
Gvidas
Motiejauskas (936)
0
Vyrai 5+m Vgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Giedrius
Židonis
Algimantas
Laurinavičius
Vladimir
Kozlovskij
Tomas
Kvaraciejus
Sigitas
Gruzdzevičius
Feliksas
Milūtis
Kęstutis
Česevičius
Tomas
Dacys
Kęstutis
Abarius
Arūnas
Kaminskas
Giedrius
Židonis (19)
0
Algimantas
Laurinavičius (54)
1
Vladimir
Kozlovskij (165)
4
Tomas
Kvaraciejus (170)
2
Sigitas
Gruzdzevičius (416)
3
Feliksas
Milūtis (459)
0
Kęstutis
Česevičius (544)
5
Tomas
Dacys (578)
6
Kęstutis
Abarius (824)
2
Arūnas
Kaminskas (933)
4
Vyrai 3-5 m. Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Paulius
Šeikus
Rokas
Ribinskas
Jonas
Daukantas
Arminas
Petraitis
Justinas
Jokubauskas
Donatas
Dargis
Mantas
Kirvelis
Martynas
Kojelis
Arnas
Liseckas
Paulius
Šeikus (23)
1
Rokas
Ribinskas (492)
2
Jonas
Daukantas (493)
7
Arminas
Petraitis (499)
0
Justinas
Jokubauskas (507)
1
Donatas
Dargis (809)
1
Mantas
Kirvelis (848)
3
Martynas
Kojelis (928)
4
Arnas
Liseckas (930)
2
Vyrai 3-5 m. IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Andrius
Nikanorovas
Darius
Aukštikalnis
Denisas
Polonskis
Leonardas
Oleškevičius
Aurimas
Skuodas
Edgaras
Simonaitis
Donatas
Talutis
Vaidas
Mickus
Algirdas
Mameniškis
Andrius
Nikanorovas (448)
2
Darius
Aukštikalnis (475)
0
Denisas
Polonskis (525)
3
Leonardas
Oleškevičius (534)
0
Aurimas
Skuodas (677)
0
Edgaras
Simonaitis (833)
2
Donatas
Talutis (871)
0
Vaidas
Mickus (898)
2
Algirdas
Mameniškis (902)
0
Vyrai 3-5 m. IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Tauras
Endriukaitis
Sergey
Vantsov
Eimantas
Belickas
Milda
Gumbrevičienė
Vytautas
Binkauskas
Rapolas
Sausaitis
Simonas
Kareckas
Andrius
Mickus
Romualdas
Gogelis
Tauras
Endriukaitis (18)
0
Sergey
Vantsov (431)
1
Eimantas
Belickas (449)
0
Milda
Gumbrevičienė (479)
2
Vytautas
Binkauskas (495)
0
Rapolas
Sausaitis (856)
0
Simonas
Kareckas (897)
0
Andrius
Mickus (929)
0
Romualdas
Gogelis (963)
0
Vyrai iki 3m. Igr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Julius
Žvinys
Donatas
Stundys
Irmantas
Matulis
Tadas
Krivickas
Mindaugas
Boguševičius
Artūras
Barkus
Darius
Undzėnas
Eimantas
Rutkauskas
Giedrius
Leskauskas
Gytis
Barkus
Julius
Žvinys (436)
8
Donatas
Stundys (832)
3
Irmantas
Matulis (839)
7
Tadas
Krivickas (841)
2
Mindaugas
Boguševičius (942)
15
Artūras
Barkus (945)
2
Darius
Undzėnas (948)
2
Eimantas
Rutkauskas (952)
7
Giedrius
Leskauskas (955)
6
Gytis
Barkus (960)
8
Vyrai iki 3m. IIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Marijus
Kasteckas
Gintautas
Bulota
Donatas
Mačinskas
Tomas
Šimkus
Alius
Karablikovas
Ernest
Novicki
Zbignev
Monkevič
Andrius
Raudonikis
Kornelijus
Gasiūnas
Paulius
Sungaila
Marijus
Kasteckas (244)
2
Gintautas
Bulota (835)
3
Donatas
Mačinskas (844)
4
Tomas
Šimkus (849)
9
Alius
Karablikovas (870)
4
Ernest
Novicki (943)
2
Zbignev
Monkevič (944)
6
Andrius
Raudonikis (947)
2
Kornelijus
Gasiūnas (949)
2
Paulius
Sungaila (956)
2
Vyrai iki 3m. IIIgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Vygandas
Srebalius
Gabrielius
Janušonis
Edvinas
Gustys
Mindaugas
Sakalauskas
Edvinas
Žukauskas
Edvard
Račevskij
Darius
Barauskas
Mantas
Jakubonis
Artūras
Bagdonavičius
Viktoras
Mickus
Vygandas
Srebalius (490)
0
Gabrielius
Janušonis (514)
3
Edvinas
Gustys (831)
4
Mindaugas
Sakalauskas (866)
3
Edvinas
Žukauskas (903)
3
Edvard
Račevskij (939)
2
Darius
Barauskas (941)
7
Mantas
Jakubonis (946)
0
Artūras
Bagdonavičius (957)
10
Viktoras
Mickus (958)
1
Vyrai iki 3m. IVgr (2022-05-23 - 2022-09-01)TaškaiVieta
Kęstutis
Vitkauskas
Konstantin
Zinič
Gintaras
Šakalys
Sigitas
Kasteckas
Vaidotas
Mončiunskas
Andrius
Eitutis
Rokas
Rožėnas
Saulius
Klikūnas
Ričardas
Svidenis
Lukas
Petkevičius
Kęstutis
Vitkauskas (192)
3
Konstantin
Zinič (837)
9
Gintaras
Šakalys (940)
12
Sigitas
Kasteckas (950)
3
Vaidotas
Mončiunskas (951)
2
Andrius
Eitutis (953)
6
Rokas
Rožėnas (954)
9
Saulius
Klikūnas (959)
1
Ričardas
Svidenis (964)
1
Lukas
Petkevičius (968)
8

Vyrai iki 3m. IVgr