T&M Vasaros vienetų turnyras 2024+ FINALAI ( - )
T&M Vasaros vienetų turnyras 2024+ FINALAI

Vyrai 5+m Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Marek
Maliuk
Daumantas
Matulis
Andžej
Polinski
Gediminas
Čiučiurka
Andrius
Mickus
Gintaras
Šakalys
Saulius
Čižauskas
Paulius
Daščioras
Augustas
Sabaliauskas
Konstantin
Kolmakov
Vyrai 5+m IIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Vygandas
Pigaga
Domas
Urbonavičius
Eduardas
Bušmič
Martynas
Kojelis
Zbignev
Monkevič
Jose Maria
Fernandez
Sergej
Vantsov
Rezervas2
VYRAI 5+ m. IIgr
Dainius
Urbonas
Angeladoks
AngeladoksSW
Vyrai 5+m IIIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Audrūnas
Slepkovas
Vladimir
Kozlovskij
Adrian
Ščerban
Donatas
Dargis
Agnius
Dagys
Kęstutis
Abarius
Algirdas
Mameniškis
Arūnas
Kaminskas
Jonas
Krugelis
Rezervas
VYRAI 5+ m. IIIgr
Moterys 2-5m Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Kornelija
Lubauskienė
Olivija
Bušmič
Dalia
Nosevičienė
Indrė
Kvaraciejienė
Dovilė
Boguševičienė
Ieva
Stanynaitė
Renata
Šarkaitė
Evelina
Škikūnaitė
Aistė
Matusevičiūtė
Lijana
Soloveicik
Greta
Davidovičienė
Moterys 2-5m IIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Jovita
Dikčiūtė
Lina
Piešinienė
Giedrė
Kriščiūnaitė
Sandra
Pavlova
Ieva
Kizlaitienė
Emilija
Korsakaitė
Ernesta
Každailytė
Asta
Jaruševičienė
Gabriela
Tetianec
Evelina
Mockienė
Guoda
Gurauskaitė
Vyrai iki 3m. Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Robertas
Simaška
Konstantin
Zinic
Ernest
Novicki
Sigitas
Kasteckas
Vaidotas
Mončiunskas
Vitas
Merkevičius
Marius
Januškevičius
Damir
Samedov
Martynas
Pelenis
Žygimantas
Jonkus
Valdas
Bukauskas
Vainius
Sodeika
Vyrai 3-5 m. Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Edvinas
Novikas
Kęstutis
Vitkauskas
Darius
Kauneckas
Marijus
Kasteckas
Igor
Skorupič
Mindaugas
Boguševičius
Mindaugas
Sakalauskas
Jonas
Beganskis
Rimantas
Slavinskas
Algirdas
Stabingis
Andrius
Bialobžeskis
Aleksandras
Vorobjovas
Vyrai 3-5 m. IIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Andrius
Nikanorovas
Denisas
Polonskis
Andrius
Ladauskas
Artūras
Barkus
Andrius
Eitutis
Richardas
Jonaitis
Mantas
Mikočiūnas
Justas
Germanavičius
Rokas
Ribinskas
Mindaugas
Bagdonas
Paulius
Baltramiejūnas
Simonas
Stankevicius
 

T&M Vasaros vienetų turnyras 2024+ FINALAI (Sužaista: 65/443 15%)

I ETAPAS (2024-05-17 - 2024-09-01 )

 

 

 
Andrius EitutisAndrius Ladauskas36631082024-06-24Vyrai 3-5 m. IIgr
Augustas SabaliauskasSaulius Čižauskas62632024-06-23Vyrai 5+m Igr
Martynas PelenisDamir Samedov63642024-06-23Vyrai iki 3m. Igr
Zbignev MonkevičMartynas Kojelis62612024-06-23Vyrai 5+m IIgr
Dovilė BoguševičienėIndrė Kvaraciejienė63261042024-06-22Moterys 2-5m Igr
Aleksandras VorobjovasJonas Beganskis75632024-06-22Vyrai 3-5 m. Igr
Dalia NosevičienėEvelina Škikūnaitė61612024-06-21Moterys 2-5m Igr
Kęstutis VitkauskasAndrius Bialobžeskis64632024-06-21Vyrai 3-5 m. Igr
Denisas PolonskisRichardas Jonaitis63752024-06-20Vyrai 3-5 m. IIgr
Damir SamedovValdas Bukauskas62762024-06-21Buvo įdomus žaidimas. Priešininkas stiprus, gerai žaidžia Vyrai iki 3m. Igr
Paulius DaščiorasGintaras Šakalys61461082024-06-20Vyrai 5+m Igr
Žygimantas JonkusVaidotas Mončiunskas64622024-06-20Vyrai iki 3m. Igr
Jonas BeganskisKęstutis Vitkauskas63602024-06-20Vyrai 3-5 m. Igr
Algirdas MameniškisAdrian Ščerban61602024-06-18Vyrai 5+m IIIgr
Mindaugas BagdonasAndrius Eitutis64461012024-06-18Vyrai 3-5 m. IIgr
Konstantin ZinicMartynas Pelenis64612024-06-15Vyrai iki 3m. Igr
Ieva KizlaitienėEmilija Korsakaitė802024-06-13Moterys 2-5m IIgr
Kęstutis VitkauskasEdvinas Novikas62642024-06-13Vyrai 3-5 m. Igr
Justas GermanavičiusArtūras Barkus61671072024-06-11Vyrai 3-5 m. IIgr
Dovilė BoguševičienėKornelija Lubauskienė2675612024-06-12Moterys 2-5m Igr
Simonas StankeviciusArtūras Barkus62642024-06-12Vyrai 3-5 m. IIgr
Paulius BaltramiejūnasArtūras Barkus64461082024-06-10Vyrai 3-5 m. IIgr
Augustas SabaliauskasAndžej Polinski61622024-06-10Vyrai 5+m Igr
Robertas SimaškaVaidotas Mončiunskas62602024-06-10Seb arena hardasVyrai iki 3m. Igr
Kęstutis VitkauskasAlgirdas Stabingis62622024-06-09Vyrai 3-5 m. Igr
Jonas BeganskisMindaugas Boguševičius64361042024-06-09Vyrai 3-5 m. Igr
Aleksandras VorobjovasMindaugas Boguševičius64642024-06-09Vyrai 3-5 m. Igr
Konstantin KolmakovGediminas Čiučiurka76762024-06-09Vyrai 5+m Igr
Andrius MickusAndžej Polinski61261192024-06-09Vyrai 5+m Igr
Vladimir KozlovskijAgnius Dagys16631092024-06-08Vyrai 5+m IIIgr
Paulius DaščiorasSaulius Čižauskas61461072024-06-08Vyrai 5+m Igr
Mantas MikočiūnasArtūras Barkus62602024-06-08Vyrai 3-5 m. IIgr
Kęstutis VitkauskasAleksandras Vorobjovas63612024-06-06Vyrai 3-5 m. Igr
Ieva KizlaitienėSandra Pavlova60612024-06-06Moterys 2-5m IIgr
Dovilė BoguševičienėRenata Šarkaitė60612024-06-06Moterys 2-5m Igr
Konstantin ZinicRobertas Simaška64461082024-06-04Vyrai iki 3m. Igr
Dovilė BoguševičienėGreta Davidovičienė60612024-06-04Moterys 2-5m Igr
Konstantin ZinicVitas Merkevičius63622024-06-02Vyrai iki 3m. Igr
Kęstutis VitkauskasIgor Skorupič61602024-06-02Vyrai 3-5 m. Igr
Kornelija LubauskienėGreta Davidovičienė62632024-06-02Moterys 2-5m Igr
Arūnas KaminskasAgnius Dagys63762024-06-01Vyrai 5+m IIIgr
Mindaugas BoguševičiusMarijus Kasteckas61632024-06-01Vyrai 3-5 m. Igr
Robertas SimaškaVainius Sodeika63622024-06-01Vyrai iki 3m. Igr
Konstantin ZinicŽygimantas Jonkus63642024-06-01Vyrai iki 3m. Igr
Sergej VantsovVygandas Pigaga63642024-05-31Vyrai 5+m IIgr
Dovilė BoguševičienėDalia Nosevičienė62642024-05-31Moterys 2-5m Igr
Simonas StankeviciusAndrius Ladauskas61361192024-05-31Vyrai 3-5 m. IIgr
Audrūnas SlepkovasJonas Krugelis64642024-05-30Vyrai 5+m IIIgr
Konstantin KolmakovAndrius Mickus63762024-05-29Vyrai 5+m Igr
Simonas StankeviciusAndrius Nikanorovas61612024-05-29Vyrai 3-5 m. IIgr
Kęstutis VitkauskasRimantas Slavinskas63612024-05-29Vyrai 3-5 m. Igr
Konstantin ZinicValdas Bukauskas64632024-05-28Zaidem valandiniu principu baigem 12:7 konstantino naudaiVyrai iki 3m. Igr
Mantas MikočiūnasAndrius Ladauskas62612024-05-28Vyrai 3-5 m. IIgr
Andrius NikanorovasMindaugas Bagdonas75762024-05-27Vyrai 3-5 m. IIgr
Artūras BarkusRichardas Jonaitis62632024-05-27Vyrai 3-5 m. IIgr
Konstantin KolmakovDaumantas Matulis62612024-05-27Vyrai 5+m Igr
Artūras BarkusDenisas Polonskis60612024-05-26Vyrai 3-5 m. IIgr
Kęstutis VitkauskasMarijus Kasteckas63622024-05-26Vyrai 3-5 m. Igr
Dovilė BoguševičienėEvelina Škikūnaitė62632024-05-26Moterys 2-5m Igr
Jose Maria FernandezSergej Vantsov62602024-05-25Vyrai 5+m IIgr
Arūnas KaminskasJonas Krugelis60622024-05-25Vyrai 5+m IIIgr
Greta DavidovičienėEvelina Škikūnaitė066412102024-05-25Moterys 2-5m Igr
Mindaugas BoguševičiusRimantas Slavinskas62752024-05-24Vyrai 3-5 m. Igr
Marek MaliukDaumantas Matulis64622024-05-23Vyrai 5+m Igr
Edvinas NovikasIgor Skorupič62602024-05-23Vyrai 3-5 m. Igr
Vyrai 5+m Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Marek
Maliuk
Daumantas
Matulis
Andžej
Polinski
Gediminas
Čiučiurka
Andrius
Mickus
Gintaras
Šakalys
Saulius
Čižauskas
Paulius
Daščioras
Augustas
Sabaliauskas
Konstantin
Kolmakov
Marek
Maliuk (17)
2
Daumantas
Matulis (71)
2
Andžej
Polinski (511)
2
Gediminas
Čiučiurka (533)
1
Andrius
Mickus (597)
3
Gintaras
Šakalys (940)
1
Saulius
Čižauskas (1142)
2
Paulius
Daščioras (1243)
4
Augustas
Sabaliauskas (1263)
4
Konstantin
Kolmakov (1269)
6
Vyrai 5+m IIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Vygandas
Pigaga
Domas
Urbonavičius
Eduardas
Bušmič
Martynas
Kojelis
Zbignev
Monkevič
Jose Maria
Fernandez
Sergej
Vantsov
Rezervas2
VYRAI 5+ m. IIgr
Dainius
Urbonas
Angeladoks
AngeladoksSW
Vygandas
Pigaga (30)
1
Domas
Urbonavičius (131)
0
Eduardas
Bušmič (238)
0
Martynas
Kojelis (928)
1
Zbignev
Monkevič (944)
2
Jose Maria
Fernandez (1126)
2
Sergej
Vantsov (1177)
3
Rezervas2
VYRAI 5+ m. IIgr (1192)
0
Dainius
Urbonas (1245)
0
Angeladoks
AngeladoksSW (1262)
0
Vyrai 5+m IIIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Audrūnas
Slepkovas
Vladimir
Kozlovskij
Adrian
Ščerban
Donatas
Dargis
Agnius
Dagys
Kęstutis
Abarius
Algirdas
Mameniškis
Arūnas
Kaminskas
Jonas
Krugelis
Rezervas
VYRAI 5+ m. IIIgr
Audrūnas
Slepkovas (65)
2
Vladimir
Kozlovskij (165)
2
Adrian
Ščerban (805)
1
Donatas
Dargis (809)
0
Agnius
Dagys (818)
2
Kęstutis
Abarius (824)
0
Algirdas
Mameniškis (902)
2
Arūnas
Kaminskas (933)
4
Jonas
Krugelis (1103)
2
Rezervas
VYRAI 5+ m. IIIgr (1193)
0
Moterys 2-5m Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Kornelija
Lubauskienė
Olivija
Bušmič
Dalia
Nosevičienė
Indrė
Kvaraciejienė
Dovilė
Boguševičienė
Ieva
Stanynaitė
Renata
Šarkaitė
Evelina
Škikūnaitė
Aistė
Matusevičiūtė
Lijana
Soloveicik
Greta
Davidovičienė
Kornelija
Lubauskienė (183)
3
Olivija
Bušmič (405)
0
Dalia
Nosevičienė (568)
3
Indrė
Kvaraciejienė (648)
1
Dovilė
Boguševičienė (784)
12
Ieva
Stanynaitė (787)
0
Renata
Šarkaitė (1093)
1
Evelina
Škikūnaitė (1099)
3
Aistė
Matusevičiūtė (1130)
0
Lijana
Soloveicik (1148)
0
Greta
Davidovičienė (1258)
4
Moterys 2-5m IIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Jovita
Dikčiūtė
Lina
Piešinienė
Giedrė
Kriščiūnaitė
Sandra
Pavlova
Ieva
Kizlaitienė
Emilija
Korsakaitė
Ernesta
Každailytė
Asta
Jaruševičienė
Gabriela
Tetianec
Evelina
Mockienė
Guoda
Gurauskaitė
Jovita
Dikčiūtė (198)
0
Lina
Piešinienė (252)
0
Giedrė
Kriščiūnaitė (634)
0
Sandra
Pavlova (966)
1
Ieva
Kizlaitienė (1155)
4
Emilija
Korsakaitė (1157)
1
Ernesta
Každailytė (1162)
0
Asta
Jaruševičienė (1210)
0
Gabriela
Tetianec (1211)
0
Evelina
Mockienė (1259)
0
Guoda
Gurauskaitė (1270)
0
Vyrai iki 3m. Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Robertas
Simaška
Konstantin
Zinic
Ernest
Novicki
Sigitas
Kasteckas
Vaidotas
Mončiunskas
Vitas
Merkevičius
Marius
Januškevičius
Damir
Samedov
Martynas
Pelenis
Žygimantas
Jonkus
Valdas
Bukauskas
Vainius
Sodeika
Robertas
Simaška (467)
5
Konstantin
Zinic (614)
10
Ernest
Novicki (943)
0
Sigitas
Kasteckas (950)
0
Vaidotas
Mončiunskas (951)
2
Vitas
Merkevičius (1117)
1
Marius
Januškevičius (1180)
0
Damir
Samedov (1264)
3
Martynas
Pelenis (1265)
3
Žygimantas
Jonkus (1266)
3
Valdas
Bukauskas (1267)
2
Vainius
Sodeika (1268)
1
Vyrai 3-5 m. Igr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Edvinas
Novikas
Kęstutis
Vitkauskas
Darius
Kauneckas
Marijus
Kasteckas
Igor
Skorupič
Mindaugas
Boguševičius
Mindaugas
Sakalauskas
Jonas
Beganskis
Rimantas
Slavinskas
Algirdas
Stabingis
Andrius
Bialobžeskis
Aleksandras
Vorobjovas
Edvinas
Novikas (72)
3
Kęstutis
Vitkauskas (104)
15
Darius
Kauneckas (239)
0
Marijus
Kasteckas (244)
2
Igor
Skorupič (633)
2
Mindaugas
Boguševičius (942)
6
Mindaugas
Sakalauskas (1184)
0
Jonas
Beganskis (1228)
5
Rimantas
Slavinskas (1238)
2
Algirdas
Stabingis (1249)
1
Andrius
Bialobžeskis (1261)
1
Aleksandras
Vorobjovas (1271)
5
Vyrai 3-5 m. IIgr (2024-05-17 - 2024-09-01)TaškaiVieta
Andrius
Nikanorovas
Denisas
Polonskis
Andrius
Ladauskas
Artūras
Barkus
Andrius
Eitutis
Richardas
Jonaitis
Mantas
Mikočiūnas
Justas
Germanavičius
Rokas
Ribinskas
Mindaugas
Bagdonas
Paulius
Baltramiejūnas
Simonas
Stankevicius
Andrius
Nikanorovas (448)
3
Denisas
Polonskis (525)
3
Andrius
Ladauskas (858)
3
Artūras
Barkus (945)
8
Andrius
Eitutis (953)
3
Richardas
Jonaitis (1107)
2
Mantas
Mikočiūnas (1134)
4
Justas
Germanavičius (1154)
2
Rokas
Ribinskas (1196)
0
Mindaugas
Bagdonas (1237)
3
Paulius
Baltramiejūnas (1255)
2
Simonas
Stankevicius (1260)
6

Vyrai 3-5 m. IIgr